Aktualności

Spotkanie z autorką książek o Lubartowie  – Panią dr Ewą Sędzimierz

Spotkanie z autorką książek o Lubartowie – Panią dr Ewą Sędzimierz

2023-09-13

    

          Spotkanie z autorką książek o Lubartowie  – Panią dr Ewą Sędzimierz

      Spotkanie z autorem to prawdziwa frajda dla każdego dziecka, które rozpoczyna swoją przygodę z książką. W środę 13 września dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2,  uczestniczyły w zorganizowanym w ramach Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa, spotkaniu z autorką książek o Lubartowie  – Panią dr Ewą Sędzimierz. .

       Podczas spotkania pisarka przybliżyła małym czytelnikom swoją twórczość, opowiadała w jaki sposób powstawały jej książki, zaprezentowała dzieciom publikacje własnego autorstwa, odpowiadała na pytania zaciekawionych dzieci.

     Pełne emocji przedpołudnie upłynęło w miłej, radosnej atmosferze. Mamy nadzieję, że takie spotkania są aktywną zachętą do czytania, bo każdy chętniej sięga po książkę, której autora poznał osobiście. Przedszkolaki z grupy „Misie” i ‘Pszczółki” podziękowały Pani dr Ewie Sędzimierz piosenką, wierszem oraz wręczyły kwiaty i pamiątkowy dyplom. Na zakończenie spotkania nasza Dyrektor Pani mgr Beata Guz obdarowała wszystkie dzieci przypinką z logo Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.Będziemy długo wspominać to niezwykłe spotkanie.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Pani dr Ewie Sędzimierz za przyjęcie zaproszenia.

 

Z poważaniem

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie

 

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Lubartowie
ul. Kościuszki 1
21-100 Lubartów
tel.: 81 855 25 36
email: poczta@pm2.umlubartow.pl