WALENTYNKI W GRUPIE PSZCZÓŁKI

2021-02-12

Z okazji Dnia Walentego                                                                                                                                                                       ślę całusa ogromnego.                                                                                                                                                                     Kocham Cię swym sercem małym,                                                                                                                                          jesteś dla mnie światem całym!

W piątek, 12 lutego w grupie „Pszczółki” odbyły się Walentynki. Przedszkolaki miały okazję wypowiedzieć się na temat przyjaźni i miłości jak również wykonywały okolicznościowe prace walentynkowe. Dzieci radośnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, pląsach tanecznych sprzyjających utrwalaniu więzi interpersonalnych. Rozwiązywaliśmy zagadki i łamigłówki. Jedna z nich polegała na poszukiwaniu drugiej połówki serca – każdy musiał znaleźć tę właściwą część i dopasować ją tak, aby powstało piękne serce. Zabawy z balonowymi sercami itp. Na zakończenie dzieci otrzymały słodki upominek w kształcie serduszka, balonik serduszko oraz naklejki. Był to dzień miłych wrażeń, który na długo pozostanie w naszej pamięci!