WALENTYNKI W GRUPIE ,, MOTYLKI ’’

2021-02-17

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.               Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, Tobie podaruję"

14 lutego był dla Motylków prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami, tańczyły z balonem w kole do piosenki ,, Mam serduszko, wielkie serce… ‘’  Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Na koniec dnia, każde dziecko otrzymało walentynkę: pysznego lizaka w kształcie sera. Dzień Walentynek w grupie Motylków z pewnością można zaliczyć do udanego.Był to dzień miłych wrażeń.