BAL KARNAWAŁOWY W NASZYM PRZEDSZKOLU  W GR III MOTYLKI

BAL KARNAWAŁOWY W NASZYM PRZEDSZKOLU W GR III MOTYLKI

2021-02-02

29 stycznia w naszej grupie odbył się ,, Bajkowy bal karnawałowy’’
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w naszej sali można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatnego motylka, konika jednorożca, kotka, policjanta, pszczółkę, Batmana....Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Dzieci prezentowały swoje stroje, maszerując w rytmie ulubionej muzyki. Świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie w tańcach oraz licznych zabawach ruchowych i konkursach. W przerwie dzieci odpoczywały delektując się smakołykami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze.  Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.